Widzimy, że Twój AdBlocker lub program do ochrony prywatności (np. Antywirus Kaspersky) skonfigurowany jest zbyt restrykcyjnie i blokuje niektóre używane przez nas skrypty. Prosimy o wyłączenie lub obniżenie ochrony przed zatwierdzeniem formularza. W przeciwnym razie Twoja rejestracja zostanie zablokowana.


Zgarnij aparat wykorzystywany przez najlepszych vlogerów!

Weź udział w wyjątkowym konkursie Panasonic z JestHyper i wygraj Lumix GH5 z torbą w zestawie!

Jak? To proste: odpowiedz na zadanie konkursowe i zyskaj szansę na wygranie LUMIX GH5, aparatu wielokrotnie nagradzanego w prestiżowych konkursach. Wraz z nim torba DMW-PS10 w zestawie, by bezpiecznie i wygodnie zabrać aparat ze sobą, gdziekolwiek idziesz! Uwaga, nie tylko aparat można wygrać, w ramach nagrody pocieszenia możesz zdobyć też odlotowe koszulki JestHyper!

Na odpowiedzi czekamy w do 28.02.2021

Zadanie konkursowe: Opowiedz Twoją niezapomnianą historię. Wakacje marzeń? A może randka z najgorszego koszmaru? Wszystko zależy od Ciebie! Przedstaw ją za pomocą filmu, zdjęcia lub po prostu opisu.

Twoja odpowiedź na zadanie konkursowe:
Twoje dane:

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nadchodzących konkursach? Zasubskrybuj nasz newsletter. Na start otrzymasz e-booka z poradami od JestHyper, prawdziwych specjalistów w dziedzinie filmowania.

* Pola obowiązkowe